KONST / Litografier / Färglitografi 10471346
nr 1047 1346
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), 69/325, signerad, -71, motivet: 45x38
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:38:37
100 kr
450 kr
600 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren